Jälgi meid

Korvpall

Jeremy Lin soovib naasta NBA korvpalliliigasse

Beijing Ducks avaldas, et Jeremy Lin lahkub klubist ning naaseb Ameerikasse, kus loodab teenida mõnelt NBA klubilt lepingu.

32-aastane Lin jäi Hiinas veedetud ajaga äärmiselt rahule, kuid tema unistus on pallida siiski NBA-s. Lõppenud hooajal jäi Lini arvele 32.9 minutit, 22.7 punkti, 5.6 lauapalli ja 5.6 resultatiivset söötu mängu kohta. Kokkuvõttes jäi laeks poolfinaal.

Taiwani ja USA passiga Lin-i sõnul oli otsuse tegemine äärmiselt raske ja ta võttis selle tegemiseks aega mitu nädalat. Mehe sõnul andis talle Ducks kõike, mida ta soovis, kuid siiski tahab korvpallur järgida oma unistusi. Tõenäoliselt on ka mehest nii mõnigi NBA klubi juba huvitatud.

Varasemalt on Lin pallinud NBA-s üheksa hooaega. Suurimat furoori tekitas hooaeg 2011/12, kui Lin tuli ei kusagilt ning tõusis olude sunnil Knicksi algkoosseisu. Peale seda võitis Knicks seitse kohtumist järjest. Lin viskas esimese viie kohtumisega 136 punkti ja esimese viie kohtumisega keskmiselt 26.8 punkti. Fännid hakkasid seda fenomeni kutsuma Linsanityks.

Pikalt Lin-i edulugu ei kestnud, kuid sellest piisas, et ennast tuvustada ka kõige tagasihoidlikematele spordifännidele.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds