Jälgi meid

Korvpall

Jamal Murray: Lakers peaks meie pärast juba muretsema!

Denver Nuggets on tänavuse play-offi üks suurimaid üllatajaid. Esimeses ringis jäädi Utah Jazzi vastu mängudega 1:3 taha, kuid sellest seisust tuldi võidukalt välja. Ka teises ringis jäädi suurfavoriit Los Angeles Clippersi vastu mängudega 1:3 taha ning taaskord suudeti kõikide ekspertide hinnangutele vastupidiselt täiesti lootusetust seistus välja tulla.

Denver läheb nüüd läänekonverentsi finaalis vastamisi Lebron Jamesi juhitava Los Angeles Lakersiga. Jamal Murray kommenteeris eelolevat vastasseisu väga lühidalt ja konkreetselt:”Nad peaksid muretsema!”

Meeskonnakaaslane Nikola Jokic kommenteeris olukorda natukene tagasihoidlikumalt:”Me ei pea vastasele mõtlema. Peame keskenduma enda mängule. Meie jaoks on kõik lihtne – võtame siit seeriast positiivsed emotsioonid kaasa, anname endast kõik ja mängime südamega.”

Los Angeles Lakers on läänekonverentsi finaali kindel favoriit, kuid ülivõitluslik Denver on juba tõestanud, et nemad suudavad ka autsaiderina favoriite kukutada.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds