Jälgi meid

Korvpall

James Harden: Rocketsi olukorda ei saa parandada

Korvpalliliigas NBA on murepilved Houston Rocketsi kohal. Hetkel leitakse ennast 3 võidu ja 6 kaotusega läänekonverentsi eelviimaselt kohalt. Viimases kahes kohtumises on saadud kindlad kaotused valitsevalt meistrilt Los Angeles Lakersilt.

Olukorda teevad hullemaks ka nende staarmängija James Hardeni väljaütlemised. Pikalt Rocketsist lahkuda soovinud Harden põrutas:”Me ei ole piisavalt head. Tiimikeemia, mängutarkus, talent…kõigest jääb puudu. Ma armastan seda linna ja olen teinud kõik, mis ma suudan. Olukord on hull. Ma kahtlen, et seda on võimalik parandada. Aitäh!”

Järgmistele küsimustele Harden enam ei vastanud. Meeskonnakaaslane John Wall kritiseeris Hardenit väitega, et mängitud on alles 9 kohtumist ja praegu ei ole õige aeg kõike lootusetuks nimetada.

Hardeni keskmised numbrid on tänavu 24.8 punkti ja 10.4 resultatiivset söötu, kuid viimase viie kohtumise keskmine vaid 17.8 punkti.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds