Jälgi meid

Korvpall

Isiklikel põhjustel kohtumistest eemale jäänud NBA superstaar veetis aega perekonnaga pidutsedes

Korvpalliliigas NBA on kirgi kütmas Brooklyn Netsi mängumees Kyrie Irving. Nimelt pole mängujuht viimases kolmes kohtumises kaasa teinud ning seda isiklikel põhjustel.

NBA fännid on pikalt nuputanud, et mis need isiklikud põhjused olla võiks. Rohkelt spekuleeriti teemal, et Irving tahtis lihtsalt spordist pausi võtta ja seda Ameerika Ühendriikides toimuva poliitilise olukorra tõttu. Ka eelmisel hooajal soovitas ta meeskonnakaaslastel hooaeg pooleli jätta ja võidelda ühiskonnas toimuva ebavõrdsuse vastu.

Nüüd on avalikuks tulnud videod, kus Irving viibib õe ja isa sünnipäeval, kus viibis rohkelt rahvast, nende hulgas ka kuulus räppar Drake. See tähendab, et enne platsile naasmist võib mängumeest oodata ka isolatsioon.

Kokkuvõttes katab endiselt Irvingu eemalejäämisi palliplatsilt kummaline saladuseloor ja see tundub halvasti mõjuvat ka Brooklyn Netsi meeskonna sisekliimale.

Hetkel asub Brooklyn Nets idakonverentsis 11. kohal. Irving on tänavu kaasa teinud seitsmes kohtumises ja visanud keskmiselt 27.1 punkti.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds