Jälgi meid

Korvpall

Horace Grant: Jordan valetas dokumentaalile”The Last Dance” antud intervjuus

horace grant

Horace Grantile, kes võitis Chicago Bullsi ridades kolm meistritiitlit, ei olnud meelt mööda, kuidas Michael Jordan teda Netflixi dokumentaalis “The Last Dance” kirjeldas.

10-osaline lühisari, mis keskendub Chicago Bullsi ning Michael Jordani eduloole, on leidnud suurt kajastust üle maailma.

Ühes sarja osas andis Jordan mõista, et Horace Grant oli mees, kes tema kohta meediale infot lekitas. Kaasaarvatud tema vastuolulist käitumist meeskonnaliikmete vastu, mis esmakordselt jõudsid avalikkuse ette Sam Smithi raamatus “Jordan Rules”. Väidetavalt olla Jordan treeningul kõige muu hulgas näiteks Will Perdue`le kallale läinud ning Bill Cartwrightile meelega halbu sööte jaganud, et mehe vigu esile tõsta.

Horace Grant, aga väidab, et tema neist asjadest kellelegi ei rääkinud.

“Vale, vale, vale…Sam ja mina oleme alati sõbrad olnud, aga riskida sellega, et rikkuda ära kogu riietusruumi õhkond? Ma ei räägiks mitte kunagi välja ühtegi isiklikku asja. Jordanil on lihtsalt minu vastu vimm ning kui ta kellegi vastu nii tunneb, siis ta ei unusta seda mitte kunagi,” ütles Grant enda õigustuseks ESPN raadiole antud intervjuus.

Hetkel 54-aastane Grant mängis Chicagos alates 1987-1988 hooajast kuni 1993-1994 aastani välja. Ta aitas meeskonnal võita kolm järjestikkust tiitlit. Jordan lahkus meeskonnast üheks aastaks, et vahelduseks pesapalli proovida. Seejärel ta naases ning aitas meeskonna taaskord kolme järjestiikuse tiitlini.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds