Jälgi meid

Korvpall

Chris Paul jahutab kuulujutte: “Ma olen Houstonis õnnelik.”

Viimastel kuudel on meedias rohkelt spekuleeritud Houston Rocketsi sisepingete üle. Väidetavalt ei saa staarmängijad James Harden ja Chris Paul omavahel läbi ning hooaja lõpus isegi vältisid üksteist treeningutel. Kõige tipuks olevat Chris Paul lõpuks nõudnud klubilt vahetustehingut, mis ta suvel Houstoni klubist minema viiks.

Mees ise aga kuulujutte ei kinnita ning sõnas USA meediale: “Mina ei ole klubilt vahetustehingut soovinud, mulle meeldib Houstonis.” Sama kinnitab ka klubi juhtkond.

Tõe huvides tuleb aga mainida, et Rockets on viimastel nädalatel mängijateturul Chris Pauliga siiski flirtinud, kuid teiste klubide huvi kogenud mängujuhi vastu on ootamatult leige.

Juhul kui aga mehe enda sõnad vastavad tõele ning suve jooksul leitakse üksmeel, siis on tänu Golden State Warriorsi koosseisu probleemidele Houston Rocketsil hea võimalus läänekonverentsis ohjad üle võtta. Väidetavalt ollakse huvitatud ka Jimmy Butleri teenetest.

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds