Zlatan naljatles peale võidukat kohtumist: ma olen klubi president, treener ja mängija

AC Milan ja Zlatan Ibrahimovic alistasid teisipäeva õhtul 0:2 kaotusseisust Juventuse 4:2. Rootslasest vanameister oli peale võidukat kohtumist heas tujus ning jagas ajakirjanikele endale omaseid vastuseid.

Zlatan lõi AC Milani esimese värava, kui realiseeris VAR-i poolt määratud penalti. 67. minutil vahetati Ibrahimovic pingile ning jäi edaspidi mitmel korral kaamerapilti kaasmängijaid juhendades ja neile nõu andes.

“Ma olen president, treener ja mängija! Ainus negatiivne ajaolu, et mulle makstakse palka ainult mängimise eest. Kui ma oleksin Milanis olnud alates hooaja algusest, siis me oleks tulnud meistriks.”

Enda esitust kommenteeris mees järgnevalt:”Ma olen vana, see ei ole saladus. Kuid vanus on kõigest number. Ma teen palju trenni ja olen heas vormis. Selles kohtumises mängisin rohkem minuteid kui eelmises. Tunnen ennast hästi ning proovin meeskonda aidata igal võimalikul moel.”

Tuleviku kohta Zlatan vihjeid ei andnud:”Eks me näe, mis tulevikus saab, eks me näe. Saan veel kuu aega ennast ja jalgpalli nautida. Võib-olla on fännid mind juba viimast korda mängimas näinud. Miks? Lugege ridade vahelt…on väga veider suletud uste taga mängida. Täna oleks suurepärane atmosfäär olnud, kui publik saanuks staadionil olla. Olen 38-aastane, aga olen piisavalt tark, et mitte teha enam asju, mida tegin 20-aastaselt. Kui minust enam kasu ei ole, siis ma astun eemale. Ei taha olla maskott. Tahan aidata meeskonda, fänne ja klubi.”