Jälgi meid

Jalgpall

Zinédine Zidane saab suvel kulutamiseks 500 miljonit Eurot. Sihikul kolm superstaari

Zinédine Zidane

Real Madridil on suveks suured plaanid. Kulutada plaanitakse tervelt pool miljardit Eurot ning sihiks klubi maine taastamine Euroopa tippmeeskondade seas.

Kuulujuttude järgi, mis ilmselt on enamuses ka tõesed, üritatakse suvel meeskonda tuua nii Eden Hazard, Kylian Mbappé kui Paul Pogba,

Tõenäoline on, et Hazardit enne 2020. aastat kätte ei saada, sest Chelsea ei saa UEFA poolt määratud keelu tõttu suvel uusi mängijaid tuua ning vaevalt nad oleksid valmis oma meeskonna alustalast sellises olukorras loobuma. Järgmisel aastal, aga saab ilmselt see tehing teoks.

Pogba on juba ise vihjanud, et Real Madridis mängimine oleks tema unistus. Seega ka seda üleminekut välistada ei saa. Küll, aga on Manchester Unitedi värske peatreener Ole Gunnar Solskjær öelnud, et teeb kõik, et prantslast klubis hoida.

Kõige raskemaks saab ilmselt olema Mbappé ostmine. PSG-l pole raha vaja ninig Prantsusmaa kõrgliiga valitsejatel on endalgi vaid kõige kõrgemad ambitsioonid.

Kes lõpuks Real Madridis lõpetab, seda näitab aega, kuid kindel on, et tõsiseks osturalliks suvel läheb.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds