Zinedine Zidane loobub teistkordselt Real Madridi treeneritoolist

Tänavuse hooaja Real Madridi juures ilma ühegi karikavõiduta lõpetanud Zinedine Zidane on otsustanud klubi treeneriameti maha panna. Ametlik teadaanne tema lahkumisest peaks tulema tänase päeva jooksul.

The Guardian kirjutab, et prantslane on juba teatanud klubi mängijatele ja personalile oma lahkumisest.

Zidane pakib asjad Madridis kokku teistkordselt, olles kiirelt lahkunud ka hooaja 2017/18 järel pärast klubi kolmandat järjestikust Meistrite liiga võitu.

2019. aasta märtsis alanud teise perioodi ajal jäi Zidane’il Euroopa jalgpalli suurim kann Madridi toomata, kuid ta tüüris meeskonna mullu pärast kolmeaastast pausi Hispaania meistriks.

Klubi endine legendaarne mängumees on treenerina Realile toonud 11 erinevat karikat. Tänavu tuli aga leppida tühjade pihkudega, kui kuninglik klubi jäi La Ligas kahe punktiga alla linnanaabrile Atleticole, langes kohalikus karikasarjas juba 1/16 finaalis ning pudenes nii Meistrite liigast kui Hispaania superkarikast välja poolfinaalis.

Prantslast on kiirelt hakatud seostama teise endise koduklubi Juventusega.