Jälgi meid

Jalgpall

Halvad uudised Crystal Palace`ile – Zaha soovib klubist lahkuda

Wilfried Zaha

Crystal Palace`i esiründaja Wilfried Zaha on klubi juhatusele teada andnud, et soovib klubist lahkuda, kirjutab Sky Sports.

Mees on klubi oma kasvandik, kes lahkus 2013. aastal Manchester Unitedisse, kuid naases 2 aastat hiljem ebaõnnestununa tagasi.

Elevandiluurannikult pärit jalgpallur, kes lõi äsja lõppenud hooaja jooksul klubi eest 10 väravat on nüüd taas valmis Selhurst Parkilt lahkuma. Hoolimata sellest, et alles augustis sõlmis mees klubiga uue 5-aastase lepingu.

26-aastane Zaha kirjeldas eelmisel kuul Daily Mailile, kuidas tema suureks unistuseks on mängida Meistrite Liiga jalgpalli.

“Selleks, et selle unistuseni jõuaksin, pean püüdlema parimale võimalikule tasemele. Olen õnnelik, et olen oma karjääri jooksul nii kaugele jõudnud , kuid tunnen, et minus on palju enamatki. Pean saama ennast ka Meistrite Liigas proovile panna. Vajan selleks kõigeks ühte võimalust. Ülejäänuga saan juba ise hakkama,” kirjeldas mees oma tulevikuambitsioone.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds