Jälgi meid

Jalgpall

Xavi palus neljal mängijal Barcelonast lahkuda

Barcelona peatreener Xavi on väidetavalt andnud neljale esindusvõistkonna mängijale teada, et nad võiksid suvisel üleminekuaknal uue klubi endale leida.

Kataloonia suurklubi on viimasel ajal suutnud oma finantsprobleemidele mõningast leevendust leida, kuid olukord on siiski jätkuvalt keeruline ja üleliigsete mängijate lahkumine aitaks ka finantsolukorra täiendavale paranemisele kaasa.

Vaatamata sellele on Barcelona juba sõlminud lepingud vabaagentide Andreas Christenseni ja Franck Kessie’ga. Aktiivselt ollakse jahtimas ka Poola ründajat Robert Lewandowskit.

Nüüd on klubil vaja keskenduda mängijate arvu vähendamisele ja väljaande Mundo Deportivo kohaselt on Xavi andnud Oscar Minguezale, Riqui Piuigile, Samuel Umtitile ja Martin Braithwaite’ile teada, et nad võiksid suvel uue koduklubi endale leida.

Keskkaitsja Clement Lenglet lahkumine Tottenham Hotspuri ridadesse peaks ka olema juba üsna lähedal ja suure tõenäosusega müüakse maha ka Frenkie de Jong.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds