Jälgi meid

Jalgpall

Wolverhampton ja Leicester City mängisid taas väravateta viiki

Reedel leidis Premier League´s aset vaid üks kohtumine. Wolverhampton ja Leicester City mängisid 0:0 viiki. Täpselt samasuguse tulemusega lõppes ka meeskondade esimene omavaheline kohtumine sel hooajal.

Kohtumise domineerivam pool oli Leicester City, kuid ohtlike võimalusi jätkus ka Wolvesil. Kodumeeskond sahistas ka avapoolaja lõpus väravavõrku, kuid lõpuks sekkus VAR ja tühistas värava imeväikese suluseisu tõttu.

Teisel poolajal teenis teise kollase kaardi Leicester mängija Choudhury ning pidi väljakult lahkuma. Arvulises ülekaalus suutis Wolves küll mitu korda ohtlikult löögile saada, kuid ükski neist ei leidnud teed väravasse ja lõpuvile kõlades särasid tablool kaks nulli.

Leicesteril oli võimalus vähemalt korraks tabelis Manchester Cityst mööda tõusta, kuid nüüd jätkatakse endiselt kolmandal kohal. Wolves tõusis seitsmendaks, kuid nendes võib veel mööda minna Manchester United, kellel on üks kohtumine vähem mängitud.

Wolvesi peatreeneri Nuna Santo kommentaar VAR-i suhtes peale kohtumist:”Midagi peab VAR-i suhtes vastu võtma, mitte ainult sportlaste pärast, ka fännid kannatavad.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds