Jälgi meid

Jalgpall

Willian teab põhjust, miks Liverpool valitseb sel hooajal Premier League´i

Willian selgitas põhjuseid, miks Liverpool nii Chelsea kui ka teiste Inglismaa kõrgliiga klubide ees nii suure vahe suutis sisse teha.

Jürgen Kloppi hoolealused edestavad Manchester Cityt lausa 25 punktiga ning vajavad tiitli kindlustamiseks veel vaid kahte võitu. Chelsea mängija sõnul on Liverpooli edu peamiseks põhjuseks järjepidevus.

Saksamaa peatreener Klopp tuli Anfieldile 2015. aastal ning on peale tagasihoidlikku starti muutnud meeskonna tõeliseks masinaks.

Williani sõnad:”Ma arvan, et nende eduvõti on järjepidevus. Nende treener on olnud ametis viis aastat. Kui klubil on kannatust ja hoitakse järjepidevust, siis tulevad ka tiitlid. Nende pikk võitude seeria näitas, et meeskond on küps.”

Ning lisas lõpetuseks:”Nad on andnud meeskonnale aega ennast leida. Pikka aega on hoitud sama treenerit ja filosoofiat. Meeskond on sama, taustajõud on samad…väikeseid muudatusi küll tehakse, kuid vundament jääb samaks. See on ka üks põhjus, miks Manchester City on viimastel aastatel olnud nii heas hoos.”

Kui Liverpoolis on Jürgen Klopp olnud ametis 2015. aastast, siis Chelsea on selle aja jooksul peatreenerit vahetanud lausa neli korda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds