Jälgi meid

Jalgpall

Wayne Rooney teab: just see mees peaks Manchester Unitedi peatreeneriks saama

Wayne Rooney

Manchester Untiedi endise tähtmängija Wayne Rooney arust peaks klubi ohjad üle võtma hetkel Tottenhami Hotspursi juhendav Mauricio Pochettino.

Rooney, kes ise hetkel Ameerika Ühendriikides leiba teenib, on küll ajutiseks peatreeneriks määratud Ole Gunnar Solskjæri tulemustega rahul, kuid usub siiski, et Pochettino oleks pikas perspektiivis punastele kuraditele parim valik.

Endine Inglismaa jalgpallikoondise kapten andis oma ESPN-ile antud intervjuus mõista, et kuigi Ole Gunnar Solskjær väärib võimalust, tuleks klubi juhtkonnal tõsiselt arutleda võimaluse üle palgata Mauricio Pochettino.

“Kui mina seda otsustada saaksin, siis valiksin kindlasti Mauricio Pochettino. Tal on kõik vajalikud juhiomadused olemas. Lisaks sellele annab ta võimalusi ka noortele mängijatele”, jätkus Rooney argentiinlasest peatreeneri kohta vaid positiivset.

Manchester United jätkas täna oma võiduseeriat uue peatreener all kui kodus alistati Brighton & Hove Albion 2-1. Sellega pikeneb uue peatreeneri seeria juba seitsme järjestikkuse võidetud mänguni.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds