Jälgi meid

Jalgpall

Watfordi endine peatreener on oma vallandamises ülimalt üllatunud

Inglismaa Premier League`s mängima Watfordi klubi juhatus otsustas mõned päevad tagasi vallandada meeskonna peatreeneri Javi Gracia, sest neljast peetud voorust oli kogutud vaid üks punkt.

Mees sai klubi eesotsas olla alla ühe aasta ning omas lepingut veel kolmeks ja pooleks aastaks. Hispaanlase asendajaks toodi Quique Sanchez Flores, kes oli klubi eesotsas ka 2015-2016 hooajal.

Kuigi käesoleva hooaja algus oli üpriski konarlik tunnistas Gracia, et oli oma vallandamisotsust kuuldes väga üllatunud, sest eelmisel aastal saavutati liigas tubli 11. koht ning jõuti ka FA Karika finaali.

“Tahan väljendada oma üllatust, et mind vallandati kõigest nelja mängu järel, pärast seda kui juhtisin alles mõned kuud tagasi meeskonna klubi läbi aegade parima tulemuseni,” ütles Gracia Sky Sportsile antud intervjuus.

Watford on neljast Inglismaa Kõrgliiga mängust teeninud vaid ühte punkti. Asja teeb halvemaks see, et ükski neist pole peetud klassikalise Premier League`i TOP6 meeskonna vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds