Watford teenis hooaja esimese võidu. Soomlaste kangelane järjekordselt nulli peal.

watford win vs norwich

Watfordi jalgpallimeeskond teenis eile oma hooaja esimese võidu kui võõrsil suudeti alistada Norwich City 2-0.

Külalised läksid mängu juhtima juba teisel minutil kui Gerard Deulofeu võõrustajate peataolekut ära kasutas ning kohtumise seisuks 1-0 tegi.

Edasi kulges mäng pigem võimalusterohkelt ning initsatiivi omas Norwich, kuid tänu halbadele lõpplahendustele ei suudetud viigiseisu tabloole tuua.

Hoopis Watford oli see, kes teisel poolajal taas skoori tegi ning Andre Gray väravast 2-0 ette läks.

Võõrustajatele andis päästerõnga Christian Kabasele, kes oli 65. minutil teise kollase kaardi tõttu väljakult sunnitud lahkuma. Siiski ei suudetud ära kasutada ka arvulist üleolekut ning järjekordne kaotus oli Norwichile tõsiasi.

Sellega langes Norwich, kes sel hooajal ennist alistas Manchester City, tabeli viimasele kohale. 12 vooruga ollakse teenitud 7 punkti.

Ühte Norwichi kesiste tulemuste põhjuseks võib pidada seda, et soomlaste kangelane pole esimese viie mängu jooksul löödud kuuele väravale järgnevate matšide jooksul lisa saanud.