Manchesteri Unitedi alistas tänu vägevale lõpuspurdile linnarivaali

Laupäeval mängiti Inglismaa kõrgliigas Manchesteri derbi. Vähemalt sel nädalavahetusel on Manchester punane, sest Erik ten Hagi hoolealused alistasid dramaatilises kohtumises 2:1 linnarivaali Manchester City.

Skoori avas Manchester City, kui 60. mänguminutil lõi peaga värava vaid kolm minutit varem vahetusest sekkunud Jack Grealish.

Manchester United ärkas kümmekond minutit enne normaalaja lõppu, kui esmalt viigistas Burno Fernandes ja seejärel lõi Marcus Rashford ka võiduvärava.

Seejuures oli Fernandese värava puhul rohkelt segadust. Esmalt määrati Rashfordile suluseis, kuid VAR-i abil selgus, et värav oli määrustepärane ning kodupublik võis rõõmustada.

Tabelis tõusis Manchester United kolmandaks ning linnarivaalist lahutab vaid üks punkt.