VIDEO | Vastasega iluväravaid vahetanud Barcelona jäi taas võiduta ning jõudis oma ajaloo ühe halvima hooaja alguseni

Ajutine peatreener Sergi Barjuan ei suutnud laupäeval Barcelonat võidurajale tagasi tüürida, kui koduväljakul lepiti Deportivo Alavesiga 1:1 viiki. 11 mänguga saadud 16 punkti annab Barcale ühe klubi ajaloo halvima hooaja alguse.

Camp Noul tuli pikalt väravat oodata, aga see oli seda ka väärt, kui Memphis Depay 49. minutil ilusa keerutusega palli väravasse saatis.

Barca iluväravale vastas Alaves enda omaga, kuigi kui kodumeeskonnal tuli see individuaalse meisterlikkusega, siis külalised pakkusid suurepärase meeskondliku kombinatsiooni, mille lõi 52. minutil väravaks Luis Rioja.

Võidu eest kolme punkti saamise ajastul on Barcelonale jäänud esimese 11 mänguga 16 silma ka hooaegadel 2000/2001 ja 2002/2003. Need lõppesid meeskonna jaoks vastavalt neljanda ja kuuenda kohaga.

Kataloonia klubi mured said mängus veel lisa Sergio Agüero tervisliku seisundi pärast. Argentiinlane vahetati avapoolajal välja, kuna tundis rinnus valu ja ta viidi mängult otse haiglasse uuringutele.

Viimased viis liigamängu on nüüd Barcelonale toonud ainult neli punkti ja meeskond jääb tabelis üheksandale kohale. Alaves kerkis viigipunkti toel 16. positsioonile.