VIDEO | Valus! Milano Inter pidi väravavahi jämeda eksimuse tõttu kaotuse vastu võtma

Milano Interi Serie A tiitli kaitsmise lootused said kolmapäeval väga valusa tagasilöögi, kui väravavahi suurest eksimusest kaotati Bolognale 1:2.

Interil alustas postide vahel Ionut Radu, kuna esikinnast Samir Handanovici vaevab seljaprobleem ning rumeenlane sai 81. minutil hakkama käkiga, mis võib teda terveks ülejäänud karjääriks painama jääda, kui tema meeskond nüüd just selle tõttu meistritiitlit ei võida.

24-aastane puurivaht ei suutnud lihtsas olukorras palli tabada, kui Inter selle oma karistusala juures rahulikult audi sisseviskest mängu pani ja Nicola Sansone sai lüüa ühe oma karjääri kergeima värava.

Meeskonnad läksid viimasele kümnele minutile peale viigiseisult pärast seda, kui Marko Arnautovic oli 28. minutil vastanud Ivan Perišici suurepärasele vasaku jala löögile, millega horvaat Interi juba kolme minuti järel ette oli viinud.

Tegu oli mänguga, mis jaanuaris Bologna koroonaprobleemide tõttu edasi lükati. See oli pikalt Interi varus olnud kohtumine võrdluses naabri Milaniga ja nüüd, kus see mängitud on, lahutab moepealinna klubisid tiitliheitluses kaks punkti.

Hooaja lõpp tõotab Itaalias minna väga pingeliseks, kuna Interit ootavad viimase nelja vastase seas satsid, kelle keskmine liigakoht jääb 15. kanti ja Milanil seisavad ees jagelemised kangemat klassi meeskondadega – mängitakse vastastega, kes tabelis kohtadel 7.-10.