VIDEO | Ukraina jättis iluväravaga Prantsusmaa taas võiduta

Prantsusmaa jalgpallikoondis jäi viiendat kohtumist järjest võiduta, kui MM-valiksarjas viigistati võõrsil Ukrainaga 1:1.  Kodumeeskond lõi 44. mänguminutil tõelise iluvärava.

Ukrainlased pääsesid mängu avapoolaja lõpuminutitel juhtima, kui Kiievi Dinamo poolkaitsja Mikola Šaparenko eemalt suurepärase pommlöögi Hugo Llorisi selja taha pani.

Prantsusmaa viigistas kohe teise poolaja alguses, 50. minutil, Anthony Martiali teisest koondiseväravast, kuid meeskond ei saanud end kogu kohtumise jooksul korralikult käima ning võiduni ei jõutud.

Prantslased on oma võiduta seeria käigus kõik matšid viigistanud ning nii pikka viikide jada pole koondisel varasemalt olnud.

Meeskond on ka kõikides kohtumistes kaotusseisu jäänud – viimati juhtus prantslastel selline viiemänguline seeria aastatel 2009-2010.