VIDEO | Türgist juba siiber? Mario Balotelli ägestus väljavahetamise peale

Selleks hooajaks Türki seiklema siirdunud Mario Balotelli on uues liigas juba negatiivset tähelepanu tõmmanud. Skandaalne Itaalia vutimees oli viimases liigamängus väljavahetamise peale tulivihane.

31-aastase ründaja leivaandja Adana Demirspor kohtus reedel kodus Konyasporiga ning seis oli 0:0, kui Balotelli 57. minutil puhkama võeti.

Peatreeneri Samet Aybaba otsus ei meeldinud itaallasele karvavõrdki, aga meeskonnale tuli see näiliselt kasuks, kuna vaid kaks minutit hiljem mindi mängu juhtima.

Lõpuks küll pidi Adana Demirspor leppima 1:1 viigiga ning meeskonnal on kolme vooru järel kirjas vaid kaks punkti.

Balotelli on kolmest kohtumisest ühes teinud kaasa kogu mängu ja see oli tema jaoks ka tulemuslik, kui ta tegi 1:1 viigini aidanud väravale eeltöö.

Palju näinud ja teinud ässal on nüüd võimalik pikemat aega närve puhata, kuna meeskonna järgmine kohtumine on alles 12. septembril.