VIDEO | Sancho ja Haaland lustisid Leipzigi vastu ning tõid Dortmundile viienda Saksamaa karika

Neljapäeval mängiti välja tänavune Saksamaa karikavõistluste võit ja selle noppis endale Dortmundi Borussia, kes sai 4:1 jagu RB Leipzigist. Julian Nagelsmanni meeskond ei suutnud kuidagi peatada Jadon Sanchot ja Erling Haalandi, kes lõid mõlemad kaks väravat.

Sanchol kulus skoori avamiseks vaid viis minutit ja juba esimese poolaja lõpuks oli ta 21 aasta ja 49 päeva vanuselt kerkinud Saksamaa karikafinaali kõigi aegade noorimaks kaks väravat löönud mängijaks.

Inglismaa koondislase duubli vahele mahtus Haalandi poolne Dayot Upamecano häbistamine, mille järel tegi ta 28. minutil seisuks 2:0.

Dani Olmo võimsast kauglöögist sai Leipzig 71. minutil ühe tagasi ja paaril korral ragistati Dortmundi väravaraamistikku, aga Haaland vormistas 87. minutil lõppskoori, kindlustades oma klubile ajaloo viienda karikavõidu.

DFB-Pokali finaalis ei olnud varasemalt ei ükski inglane ega norralane väravani jõudnud.