VIDEO | Pikalt vähemuses mänginud Veneetsia meeskond teenis lisaminutite väravaga üle hulga aja koha Serie A-s

Itaalia Serie B play-off finaal sai ülimalt dramaatilise lõpplahenduse, kui 19 aastat kõrgliigast eemal olnud Veneetsia meeskond suutis vähemuses mängides lisaminutitel lüüa otsustava värava, mis meeskonna Serie A-sse viis.

Finaalseeria 1:0 võõrsilvõiduga avanud Veneetsia sattus koduplatsil Cittadella vastu 26. minutil kaotusseisu ning jäi kümme minutit hiljem ilma ühest oma kaitse tugitalast Pasquale Mazzocchist, kes teenis minuti sees kaks kollast kaarti, aga ometi suudeti end üliraskest seisust Serie A-sse mängida.

36-aastane Soome väravavaht Niki Mäenpää tõrjus ära domineerima asunud Cittadella ülejäänud üritused ning meeskond sai võiduväravamaigulise viigitabamuse kolmandal lisaminutil gondlite linnas sündinud ja kasvanud Riccardo Bocaloni poolt.