Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Pikalt kuival olnud Milano Inter sai Serie A halvima kaitse vastu väravad jälle voolama

Neli mängu järjest kuivale jäänud Milano Inter sai reedel kahuritoru puhastamiseks ideaalse võimaluse, kui vastamisi mindi Serie A-s enim väravaid sisse lasknud Salernitanaga ja see kasutati täiel rinnal ära.

Tiitlikaitsja võitis matši koduväljakul kindlalt 5:0 ning asus tabelit Napoli ja AC Milani ees ühepunktilise eduga juhtima.

Lautaro Martinez läks mängule isikliku 624-minutilise põuaga, mis tema Interi karjääri pikim ja argentiinlane pani sellele võimsa punkti, kui lõi 56. minutiks kübaratriki. Ühtlasi jõudis ta Serie A-s oma 50. tabamuseni.

Teise poolaja keskel võttis teatepulga üle ründepartner Edin Džeko, kes 64. ja 69. minutil tehtud väravatega lõppskoori vormistas.

Inter alistas Salernitana ka hooaja esimeses vastasseisus 5:0 seisuga ja nüüd tõusti pärast hooaega 1958/59 Itaalia meistrivõistlustel esimeseks satsiks, kes ühe hooaja käigus ühele vastasele vähemalt kümme vastuseta palli võrku ladunud.

Kui Inter on liider, siis Salernitana leiab tabeli teisest otsast. Pärast 23-aastast pausi kõrgliigasse tõusnud meeskond on 26 mänguga teeninud vaid 15 punkti ja eelviimasel kohal olevast Genoast jäädakse maha kahe silmaga. Liigasse püsimajäämisest ollakse juba kümne punkti kaugusel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds