VIDEO | Olivier Giroud tõstis Milani Serie A liidriks

AC Milan jätkas Serie A 10. voorus oma edukat hooaja algust, alistades koduväljakul Torino 1:0. Järjekordsed kolm punkti tõstsid Rossoneri liiga liidriks.

Mängu ainsa värava eest hoolitses Olivier Giroud, kes sai 14. minutil nurgalöögi järjel palli võrku. Prantslane tõusis pärast hooaega 1994/95 alles teiseks Milani mängijaks, kes kõigis oma esimeses kolmes koduses liigamängus väravani jõudnud.

Stefano Pioli meeskonnale läks kirja juba hooaja üheksas võit ning tegu on alles teise korraga klubi ajaloos, mil Milan esimese kümne liigamatšiga nii palju võite saanud. Esimest korda õnnestus see hooajal 1954/55, mil meeskond lõpuks ka meistritiitli võitis.

“Meil ei tulnud kõik ideaalselt välja, aga oleme kolme punktiga rahul, kuna Torino vastu on väga raske mängida,” sõnas pärast matši Giroud, kes Milani eest kokku nelja liigaväravani jõudnud ja seda kõigest 425 minuti ning kuue kohtumisega.

Milani mängijad jäävad nüüd põnevusega ootama vooru viimast mängu, kus Napoli kohtub Bolognaga. Võidu korral on jälle neil võimalust liidriks tõusta.