Manchester City alistas esmaspäeva õhtul aset leidnud Inglismaa Kõrgliiga kohtumises Burnley 5-0.

Kodumeeskond läks Phil Fodeni väravast 22. minutil juhtima ning endam tagasi ei vaadanud. Esimese poolaja lõpus lõi Riyad Mahrez veel kaks väravat ning teisel poolajal olid taaskord täpsed Foden ning skoorilehele õnnestus saada ka vanameistril David Silval.

Esimese poolaja lõpul põhjustas Burnley kapten Ben Mee penalti, mille tõttu sai vigastada City ründaja Sergio Agüero ning mees oli sunnitud platsilt lahkuma. Tõenäoliselt on tegu põlve vigastusega.

Kohtumise kõrghetki näeb siit:

Järgmised Premier League kohtumised leiavad aset juba täna kui Leicester City võõrustab Brightoni ning West Ham sõidab külla Tottenhamile.