VIDEO | Leicester City suutis tulikuuma Liverpooli rünnaku maha jahutada

Sel hooajal kokku juba 50 Premier League’i väravat löönud Liverpool ei suutnud üllatuslikult seda arvu Leicester City vastu kasvatada ning 20. vooru mängust tuli meeskonnale hooaja teine kaotus.

Liverpool alustas hästi ja sai juba veerand tunni möödudes suurepärase võimaluse skoori avamiseks, kui Mohamed Salah asus penaltit lööma, kuid Leicesteri väravas olnud Kasper Schmeichel suutis selle tõrjuda.

Egiptlane oli eelnevalt sisse löönud 15 järjestikust penaltit ja Premier League’is eksis ta üheteistkümne meetri karistuslöögiga alles teist korda.

Schmeichel tegi veel mitmeid teisi olulisi tõrjed ja teiseks mängu kangelaseks sai Ademola Lookman.

56. minutil pingilt sekkunud ääremängija vajas vaid kolm minutit mänguaega, et väravani jõuda. Tegu oli Leicesteri ainsa raamidesse läinud üritusega mängus ja sellest piisas, et võtta 1:0 võit.

Liverpool sai kokku kirja 21 lööki, aga ainult neli leidsid tee postide vahele ja meeskonnal katkes Premier League’is 28-mänguline väravaseeria.

Ühtlasi jäi Punastel vahe Manchester Cityga kuue punkti peale ja City võib selle juba kolmapäeval viia üheksa juurde, kui võõrsil kohtutakse Brentfordiga. Leicester sai seitsme kaotuse kõrvale seitsmenda võidu ja see tõstis meeskonna liigatabelis 9. kohale.