VIDEO | Kas ülirumal punane kaart lõpetas Sevilla tiitlijahi? Vähemuses mängides tuli Barcelona vastu viigiga leppida

La Ligas küünte ja hammastega Real Madridist kinni hoida püüdev Sevilla andis liiderklubile võimaluse vahe suurendamiseks, kui teisipäeval kodus Barcelonaga 1:1 viiki mängiti.

Kohtumise mõlemad väravad löödi ära avapoolajal ja nurgalöökidest. Esmalt viis Papu Gomez Sevilla 32. minutil juhtima, kui nurgalöök kavalalt maast kasti mängiti ja külalised viigistasid 45. minutil Ronald Araujo traditsioonilisema peaga löödud korneri väravaga.

Sevilla pidi kolmandiku mängust kümnekesi veetma, kui Jules Koundel 64. minutil korraks silme eest mustaks läks ja ta palliga Jordi Albat viskas.

Viigipunkti saamise järel jääb Sevilla Realile alla viie punktiga ja vahe võib suuremaks käriseda, kui tabeliliider kolmapäeval Athletic Bilbaoga mängib.

Sevillale kümne punktiga kaotav Barcelona jõudis 28 silma peale ja võttis üle liigatabeli 7. koha.