VIDEO | Juventus sai koduplatsil tõelise külma dušši osaliseks

Viimastel nädalatel Serie A tabelis suure tõusu teinud Juventus sai 10. vooru kohtumises taas ühe tagasilöögi osaliseks, kui koduväljakul kaotati Sassuolole 1:2. Külalised lõid võiduvärava viiendal lisaminutil.

Juve oli enne kolmapäevast matši kuus mängu järjest kaotuseta püsinud, aga seeria pikendamine sai hoobi avapoolaja eelviimasel minutil, kui Davide Frattesi Sassuolo ette viis.

Kodumeeskonnal õnnestus vastata 76. minutil Weston McKennie kaudu ja Massimiliano Allegri 200. juubelimängu klubi juures taheti hirmsasti võiduga tähistada, aga sellega lõigati lõpuks valusalt näppu.

Mängu viimastel sekunditel ei jäänud järsku taha mitte kedagi takistama Maxime Lopezi ja prantslane tõi filigraanse üle väravavahi tehtud tõstega Sassuolole sellest vastasseisust kõigi aegade esimese võõrsilvõidu.

“Me oleksime pidanud olema rohkem organiseeritud, eriti mängu lõpus. Sellised on kohtumised, mida ei tohi kaotada, kui näed, et pole võimalik võita,” rääkis pärast mängu Allegri, kes kerkis kolmandaks treeneriks, kellel õnnestunud Vana Daami 200 kõrgliigakohtumises juhendada.

“See ei ole mängijate probleem. See probleem tuleneb mentaalsest lähenemisest. Juventus ei lase kunagi selliseid väravaid nagu täna, see ei tohi enam uuesti juhtuda.”

Kodus koperdamine jättis Juventuse 15 punktiga seitsmendale kohale. Meistrite liiga kohad on meeskonna jaoks nelja silma kaugusel ning tabelitipust jäädakse juba maha rohkem kui kümne punktiga.