VIDEO | Juventus jõudis läbi raskuste viimaks hooaja esimese võiduni

Serie A hooaja alguses mõlemat jalga longanud ja klubi ajaloos alles neljandat korda nelja vooru järel võiduta olnud Juventus sai kolmapäeval lõpuks punni pealt, kui võõrsil alistati 3:2 Spezia.

Massimiliano Allegri mehed mängisid oma esimese võidu välja pärast kaotusseisu jäämist. Moise Kean avas küll 28. minutil mänguskoori, kuid Spezia ei tahtnud kuidagi lihtsalt punkte ära anda.

Kodumeeskond viigistas 33. minutil Emmanuel Gyasi suurepärasest löögist ning Kotkad asusid mängu juhtima, kui Janis Antiste 49. minutil kontrarünnaku ära realiseeris.

Vana Daam jõudis 2:2 peale 66. minutil Federico Chiesa väravast ning võidu tõi 72. minuti tabamusega ära Matthijs de Ligt, kes suutis nurgalöögist tekkinud olukorras ära kasutada võõrustajate hetkelise peataoleku.

Spezia kaks tabamust tähendavad seda, et Juve on endale viie vooruga lasknud juba kaheksa väravat ning seda alles teist korda viimase 60 hooaja jooksul. Meeskond pole suutnud 19 liigamatši järjest nulli hoida ja see on klubi halvim seeria pärast 1955. aastat, mil 21 sellise mänguga oma negatiivne rekord püstitati.

Võit aitas Juventuse Serie A tabelis 13. kohale viie silma peale. Vahe tabelit juhtivate Milano klubidega on juba kaheksa punkti.