VIDEO | Juventus alustas elu Ronaldota koduse kaotusega Serie A uustulnukale

Serie A avavoorus Udinesega viigistanud Juventus ei suutnud võiduarvet avada ka teises mängus. Kodus võeti suurfavoriidina vastu liiga uustulnuk Empoli ning külalised jäid peale 1:0.

Mängu ainsa värava eest hoolitses 21. minutil Serie B mulluse võitja kapten Leonardo Mancuso.

Juventusel sähvatas paaril korral Federico Chiesa ning teisel poolajal paistis silma Manuel Locatelli, ent meeskond ei suutnud vaatamata 20 löögiüritusele väravani jõuda.

Juve on nüüd viimase 52 kõrgliiga hooaja peale alles kolmandat korda esimese kahe vooruga võiduta jäänud.

Meeskond kaotas käimasoleva kalendriaasta sees koduväljakul juba kolmandat korda. Kokku on Juventusel Allianz staadionil, kus mängitakse alates hooajast 2011/12, koduseid kaotuseid Serie A-s tulnud vaid kümme.