VIDEO | Inter alistas Coppa Italia finaalis Juventuse

Põnevusmängus kahe Itaalia gigandi vahel jäi lisaajal peale Inter 4:2. Tegemist on Milano klubi esimese Coppa Italia võiduga pärast 11 aastat kestnud pausi. Mängus sai otsustavaks Horvaatia koondislase Ivan Perisici kaks väravat.

Nicolo Barella avas skoori juba 7. minutil ja poolajaks juhtiski Inter 1:0. Teist poolaega alustas selgelt paremini Juventus, sest kaks väravat lühikese aja jooksul Alex Sandro ja Dusan Vlahovici poolt andsid juhtohjad juba Torino klubi kätte. See ei jäänud siiski lõppskooriks, sest 10 minutit enne normaalaja lõppu viigistas karistuslöökide spetsialist Hakan Calhanoglu penaltipunktilt.

Lisajal läks Inter juba oma teed, sest 99. ja 102. minutil löödud väravad andsid Interile kaheväravalise edu, mida enam käest ei antud. Mõlema värava lõi horvaat Ivan Perisic, kusjuures esimene tuli taas penaltist.

Mängust ei puudnud ka platsiväline draama, sest terve mängu Interi abitreeneri Massimiliano Farrisega sõnu vahetanud Juventuse peatreener Max Allegri saadeti 104. minutil punase kaardiga platsi äärest ära. Mängujärgselt väitis Allegri, et keegi Interi pingilt lõi teda.