VIDEO | Hoogu koguv Arsenal pikendas Aston Villa vastu saadud võiduga oma kaotusteta seeriat

Arsenal suutis reedel Premier League’is oma kaotusteta seeria kuue mängu peale venitada, kui kodupubliku ees alistati Aston Villa 3:1.

Mikel Arteta meeskond mängis endale võidu välja väga muljetavaldava esimese poolajaga. Kohe esimeste minutite sees suudeti luua mitu väravavõimalust ja vaheajale võeti kaasa 2:0 eduseis.

23. minutil õnnestus Thomas Parteyl lüüa klubi eest oma esimene värav ning poolaja lisaminutitel sahistas võrku Pierre-Emerick Aubameyang, kes suutis kiirelt reageerida enda realiseerimata jäänud penaltile, mille Villa puurivaht Emiliano Martinez tõrjus.

Arsenal sai avapoolajaga kirja tervelt 14 löögiüritust, mis Arteta ajastu suurim arv esimese 45 minuti kohta. Mängu lõpuks jäid Kahurimehed löökidega peale 22:10.

Teisel poolajal sai 56. minutil kodumeeskonna eest veel palli võrku Emile Smith-Rowe, enne kui 82. minutil Jacob Ramsey oma karjääri esimese Premier League’i tabamuseni ja Villa auväravani jõudis.

Arsenalil on nüüd viimase seitsme kodumänguga kirjas viis võitu, mida on sama palju kui eelneva 18 kohtumisega tuli.