VIDEO | Hiline VAR-i draama jättis Atletico valusalt võiduta

Atletico Madridil läksid La Liga 11. voorus Levante vastu ülivalusalt võidupunktid peost, kui vastased viimasel minutil VAR-i abiga määratud penaltist 2:2 lõppskoori vormistasid.

Antoine Griezmann lõi 12. minutil peaga pärast oma klubisse naasmist esimese liigavärava ning Matheus Cunha üldse esimene värav meeskonna eest tegi 76. minutil seisuks 2:1, aga Levante sai mõlemale väravale 11 meetri pealt vastata.

Enis Bardhi lõi esimese 37. minutil paremasse nurka ja teise 90. minutil vasakule.

Teine viigistamise võimalus kukkus Levantele justkui taevase kingitusena kätte. Vasakult äärelt tulnud tsenderdus suunati värava alt selgelt sihtmärgist mööda, aga see riivas Renan Lodi kätt ja kuigi mäng jätkus veel mõningat aega, siirdus lõpuks peakohtunik Pablo Gonzalez Fuertes VAR-i käsutusel väljakuäärset monitori uurima ning määras penalti.

Atletico lõpetas kohtumise ilma peatreeneri Diego Simeoneta, kellele näidati 80. minutil teist kollast kaarti.

Punane kaart välkus ka pärast lõpuvilet, kui kohtunik vilistas mängu kinni just siis, kui Levantele oli lubav rünnak alanud. Selle peale ei pidanud närvid vastu Rober Pieril.

Liigas kolmas võiduta mäng viimase nelja kohtumise peale jätab Atletico 19 punkti peale ja esiviisikust täiesti välja. Tabelit juhib 24 punktiga Real Sociedad, kes alistas neljapäeval võõrsil Celta Vigo 2:0. Levante näol on tegu ühega kahest meeskonnast, kellel võiduarve veel avamata.