VIDEO | Erling Haaland asus järjekordse duubliga Dortmundi väravaterekordit jagama

Kahe kaupa väravaid lüüa armastav Erling Haaland tegi seda Dortmundi Borussia 3:0 võidus Greuther Fürthi üle jälle ning see paneb ta jagama klubi ühe kalendriaasta väravaterekordit.

Norra ründeäss realiseeris 33. minutil penalti ning saatis 82. minutil peaga võrku Julian Brandti karistuslöögi.

Tal on nüüd kalendriaasta peale löödud 29 liigaväravat ja Dortmundi särgis on varasemalt sellega hakkama saanud vaid Lothar Emmerich aastal 1966 ja Pierre-Emerick Aubameyang aastal 2016.

Lõppskoori vormistas mängus 89. minutil Donyell Malen, kes lõi väravaks veel ühe Brandti söödu.

Haaland on tänavu Bundesligas väravani jõudnud kaheksas kohtumises ja neist viies on ta lõpetanud kahe väravaga. Kokku on tema arvel kümne matšiga 13 tükki.

Dortmundi esiründajal on võimalus Emmerich ja Aubameyang rekordite raamatust kustutada laupäeval võõrsilmängus Berliini Herthaga.

Võit viis Dortmundi liigatabelis Müncheni Bayernile lähemale, aga kahte kanget lahutab tervelt kuus punkti.