Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Christian Eriksen naasis suure aplausi saatel väljakule

Läinud suvel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel südameseiskumise üle elanud Christian Eriksen naasis laupäeval suurele jalgpalli lavale, kui tegi Premier League’is oma debüüdi Brentfordi eest.

Taanlane sekkus Newcastle Unitedi vastu 0:2 kaotusega lõppenud mängus varumeestepingilt 52. minutil, vahetades huvitava kokkusattumusena välja Mathias Jenseni, kes ise pärast kõhedat vahejuhtumit EM-il Soome vastu tema asemel platsile tuli.

Tegu oli Erikseni esimese esindusmeeskonna mänguga pärast 259 päevast pausi.

“Kui jätta kõrvale tulemus, siis olen praegu üks väga õnnelik mees,” sõnas 30-aastane poolkaitsja pärast mängu. “See on suurepärane tunne olla tagasi pärast kõike seda, mis ma läbi elasin. See on olnud minu jaoks eriline kohe esimesest päevast saadik, Brentford on minu eest hästi hoolitsenud. Kõik on olnud selle üle väga õnnelikud ja väga abivalmid.”

Eriksen tegi Brentfordiga 31. jaanuaril hooaja lõpuni kehtiva lepingu. Esimest hooaega Premier League’is mängiv meeskond loodab tema toel liigasse püsima jääda. 27. vooru järel hoitakse 15. kohta.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds