messi jälle pettumus

Copa America teises voorus avas punktiarve ka Argentiina, kes tänu oma superstaari Lionel Messi tabamusele viigistas Paraguayga 1-1.

Kohtumine ei alanud Argentiinale taas roosiliselt, sest 37. minutil jäädi Richard Rafael Sanchez Guerro värast 0-1 kaotusseisu.

57. minutil õnnestus Lionel Messil penaltist viigistada ning seisul 1-1 mäng ka lõppes.

B-alagrupi liider Kolumbia alistas 1:0 Katari ning tagasi sellega ka kindla edasipääsu veerandfinaalidesse. Paraguay hoiab 2 punktiga grupi teist positsiooni ning Katar, kellel on parem väravatevahe kui Argentiina asub 3. tabelireal.

B-grupi viimases ringis kohtub Kolumbia Paraguayga ning Argentina mängib Katariga.