VIDEO | 0:5! Müncheni Bayern sai Saksamaa karikavõistlustel oma ajaloo suurima kaotuse

Saksamaa karikavõistluste teises ringis lõhati üks tõeliselt suur üllatuspomm, kui Mönchengladbachi Borussia alistas Müncheni Bayerni koguni 5:0. Tegu on Bayerni kõigi aegade suurima kaotusega DFB-Pokali mängudes.

Bayernlastel hakkas asi aia taha minema kohe mängu alguses, kui Kouadio Kone juba teisel minutil mänguskoori avas.

Avapoolaja keskpaigaks oli seis Borussia-Parkil kodumeeskonna kasuks juba 3:0. Koroonasse haigestunud peatreeneri Julian Nagelsmannita mängul olnud Bayerni kaitse tehti täiesti algosadeks lahti ja Ramy Bensebaini lõi 15. minutil kodumeeskonna teise ning kuus minutit hiljem realiseeris alžeerlane penalti.

Vaheaeg andis 20-kordsele karikavõitjale võimaluse end ümberhäälestada, kuid teise alguses läksid siiski asjad edasi sama rada pidi ning Breel Embolol oli 57. minutiks kaks tükki kirjas.

Mönchengladbach sai Bayernist esmakordselt karikavõistlustel jagu. Tegu on üle 43 aasta esimese kohtumisega, mille 31-kordne Saksamaa meister on vähemalt viieväravalise vahega kaotanud.