Jälgi meid

Jalgpall

Tottenhami treeneriotsingud on viimaks lõppemas: õnne proovitakse veel ühe portugallasega

Tottenham Hotspuri seiklusterohke uue peatreeneri otsimine saab tõenäoliselt sel nädalal lõpu, kui Jose Mourinho mantlipärijaks nimetatakse Paulo Fonsenca.

Spurs teeb omamoodi vahetustehingu, kuna Fonseca tüüris kahel varasemal hooajal AS Romat, enne kui kõrvale astus ja Mourinho tema koha endale haaras.

The Guardiani andmetel on 48-aastane portugallane Tottenhami pakkumisega nõustunud ning ta teeb klubiga kolmeaastase lepingu.

Fonsenca töötas enne Itaaliasse kolimist kolm aastat Donetski Šahtari juures, tuues klubile kokku seitse erinevat karikat.

Kodumaa meistrivõistlustel on endine keskkaitsja treenerina juhendanud Bragat, Portot ja Pacos de Ferreirat. Viimase vedas ta 2013. aastal üllatuslikult pronksmedaliteni ja Meistrite liiga viimasesse eelringi.

Roomas jäid Fonseca suurimateks saavutusteks mulluse Serie A hooaja viies koht ja tänavune Euroopa liiga poolfinaali jõudmine.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds