Tottenham tuli välja kaheväravalisest kaotusseisust ja viigistas Brentfordiga

Inglismaa kõrgliiga 17. vooru kohtumises tegid Brentford ja Tottenham 2:2 viigi.

Kohtumise skoori avas kodumeeskond juba 15. mänguminutil, kui tagasipõrkunud palli lükkas väravavõrku Vitaly Janelt. Enne poolajavilet jõudis Brentford korra veel sihile, kuid VAR sekkus ning määras suluseisu.

Teise poolaja alguses nõudis Tottenham penaltit, kuid VAR-i abiga seda siiski ei antud. Kümme minutit hiljem kindlustas hoopis Brentford eduseisu, kui Ivan Toney lõi oma hooaja 12. värava.

Lõpuks võttis jalad kõhu alt välja ka Tottenham ning lõi kaks kiiret väravat 65. ja 71. mänguminutil. Esimese autoriks Kane ning teise lõi Hojbjerg.

Järelejäänud aja jooksul kumbki meeskond enam sihile ei jõudnud ning lepiti 2:2 viiki.

Tottenham jätkab tabelis neljandana ja Brentford kümnendana.