Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham sihib Cristiano Ronaldo varju jäänud tähtmängijat?

Inglismaa meedia väidab, et Tottenham on viimaste päevade jooksul hakanud huvi tundma Juventuses Cristiano Ronaldo varju jäänud Dybalast.

Väidetavalt olla mehe turuväärtuseks hetkel ligikaudu 80 miljonit Naelsterlingut ning Juventus on valmis mehe eest pakkumisi kuulama.

Tottenhami juhtkond olevat seisukohal, et meest on viimase kahe üleminekuakna nädala jooksul enda ridadesse saada ning kui see oleks tõsi, siis oleks kindlasti tegemist ühe suve ootamatu lükkega.

25-aastane Dybala oli enne Cristiano Ronaldo tulekut üheks vaieldamatuks Juventuse staarmängijaks, lüües 2017-2018 hooajal 33 Serie A mänguga lausa 22 väravat. Järgmisel hooajal, pärast portugallase meeskonnaga liitumist, jäi tema arvele kõigest 5 tabamust.

Dybala on sarnaselt Tottenham Hotspuri peatreenerile Mauricio Pochettinole argentiinlane, mille tõttu tunneb viimane kindlasti meest läbi ja lõhki.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds