Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham küsib Harry Kane eest uskumatut hinda

Tottenhami hooaja algus on olnud pehmelt öeldes krobeline. Liigas ollakse vaid 8 punkti peal ning teisipäeval langeti välja ka Inglismaa Liigakarikast ning seda tugevuselt 4. liiga meeskonna vastu.

Lisaks sellele keerlevad kuulujutud Spursi peatreeneri Mauricio Pochettino ning Christian Erikseni võimalikust liitumisest Real Madridiga. Hispaania gigant on esimest juba pikalt enda juurde meelitada proovinud, kuid siiani edutult. Tottenham halb hooaja algus lisab, aga neile kuulujuttudele õli tulle, sest tunda on, et midagi on klubis paigast ära.

Kui sellest veel vähe pole, siis täna kerkisid esile ka kõlakad, et Harry Kane pole samuti enam kindel, et soovib samas klubis pikalt jätkata. Tottenhami peadirektor Daniel Levy on ilmselgelt, aga teisel arvamusel, sest Inglismaa koondise ründajale olla The Telegraph andmetel määratud 282 miljoni Euro suurune hinnalipik.

Lisaks Christian Eriksenile lõppevad suvel lepingud klubiga ka kaitsetaladel Jan Vertonghenil ning Toby Alderweireldil.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds