Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham nõuab Christian Erikseni eest üüratut summat

Christian Eriksen

The Times kirjutab, et Tottenham on oma keskväljamootorile Christian Eriksenile üüratu hinnalipiku määranud.

Nimelt soovitakse mehe eest saada lausa 100 miljonit Naelsterlingut. Seda hooliamata sellest, et taanlasel on kõigest 1 aasta lepingut järel.

Eriksen ise on öelnud, et oleks valmis uuteks väljakutseteks. Real Madrid on kahtlemata mehest ka huvitatud, kuid hetkel tegeletakse Eden Hazardi tehingu lukustamisega ning kogu tähelepanu on suunatud sinna. Viimase eest peab klubi välja käima kuni 130 miljonit Naelsterlingut.

Lisaks Realile tunneb taanlase vastu huvi ka värske Inter Milani peatreener Antonio Conte. Mees olevat nimelt Erikseni suur fänn ning tema eest ollakse valmis pakkuma ligikaudu 60 miljoni Euro suurust summat, mis tõenäoliselt Põhja Londoni klubi vajadusi ei rahulda.

Tottenham üritab samal ajal umbes samaväärse raha eest klubisse asendaja tuua. Silm on peale pandud Maurichio Pochettino kaasmaallasele Giovani Lo Celsole. Viimane on ka ise mõista andnud, et sooviks Spursiga liituda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds