Jälgi meid

Jalgpall

Tippkohtunik Clattenburg: kriitika Manchester Unitedi penaltite suhtes on mingil määral õigustatud

Manchester United on meeskond, kes teenib üle keskmise palju penalteid. Eelmisel hooajal teeniti neid Premier League´i meeskondadest enim ja tänavu on saanud rohkem üheteist meetri karistuslööke vaid Leicester.

Liverpooli peatreener vihjas enne tähtsat omavahelist kohtumist, et Manchester United teenib liiga palju penalteid ning nüüd on oma arvamuse öelnud ka tippkohtunik Mark Clattenburg, kes mingil määral isegi nõustub Jürgen Kloppiga.

Manchester United on tänavu kõikide liigade peale teeninud kokku 11 penaltit. Clattenburgi sõnul on neist lausa viis sellised, kus Manchesteri enda mängija on penaltit nö. meelega noolinud.

“Klopp tõstis esile Manchester Unitedi mängijate kergust, millega karistusalas kukutakse. Ma usun, et sellega võib nõus olla. Olen pööranud nende penaltitele erilist tähelepanu ning viiel korral täheldasin olukorda, kus Manchester Unitedi enda mängija on algatanud kontakti või kutsunud seda kunstlikult esile.”

“Marchus Rashford, Anthony Martial, Paul Pogba ja Mason Greenwood on jäänud eriliselt silma. Nad on olnud mitmel viisil…kavalad.”

“Kui kohtunik on penalti määranud, siis VAR tühistab neid väga harva. Rohkem mängijaid on hakanud kukkuma ka sellistes olukordades, kus neil tegelikult väga reaalset võimalust skoorimiseks ei ole. Neid kohti karistusalas kutsutakse surnud tsoonideks. Seda tegi näiteks viimases kohtumises Newcastle vastu Marcus Rashford.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds