Timo Werner lõpetas 12 kohtumise pikkuse väravatepõua

Inglismaa karikasarja FA Cup 1/32-finaalis alistas Londoni Chelsea 4:0 madalama liiga klubi Morecamber. Kohtumises suutis skoori teha ka viimased 12 kohtumist nulli peale jäänud Timo Werner.

Kohtumise esimese värava lõi 22. sünnipäeva tähistanud Mason Mount ilusast kauglöögist. Esimese poolaja lõpus skooris Timo Werner ning teisel poolajal sahistasid võrku Hudson-Odoi ja Havertz.

Hoolimata sellest, et vastaseks oli Inglismaa tugevuselt neljanda liiga meeskond, alustas algkoosseisus ka Timo Werner. Sakslasest ründaja oli väravata platsil rüganud 827 minutit, mis on Werneri tasemega ründaja kohta täiesti lubamatu. Viimane värav oli endise RB Leipzigi mängija poolt löödud 7. november.

Raske öelda, kas antud värav sakslase enesekindlust tuntavalt tõstab, sest lisaks väravale löömisele luhtas ründaja ka väga palju võimalusi.

Werneril on võimalus väravate saldot kasvatada reedel, kui Chelsea läheb koduliigas vastamisi Fulhamiga.