Jälgi meid

Jalgpall

Times: Real Madrid teeb ettevalmistusi Paul Pogba soetamiseks. Vahetuseks võidakse pakkuda 4 erinevat mängijat

Väljaande The Times sõnul on Real Madridi president tegemas tõelisi jõupingutusi, et Paul Pogba oma ridadesse meelitada. Manchester Unitedile ollakse valmis prantslase eest pakkuma koguni nelja erinevat mängijat.

Esiteks sooviks Real Madrid muidugi lahti saada Gareth Bale`st. Tema kahjuks räägivad aga nii mehe viimase hooaja kesised esitused klubi eest kui ka tema kõrge palganumber.

Lisaks uelslasele oleks Hispaania klubi tõenäoliselt valmis loobuma ka hiljuti Bayernist naasnud James Rodriguezist. Juttude järgi ei kuuluvat ka tema Zinedine Zidane`i pikaajalistesse plaanidesse.

Times väidab veel, et lisaks neile kahele võidakse Pogba eest pealekaubaks anda ka 21-aastase Theo Hernandezi ning Keylor Navase. Viimast võiks Unitedil täitsa vaja minna, juhul kui nende praegune esikinnas David de Gea otsustab klubist lahkuda.

Pogba lepong klubiga lõpeb 2021. aastal ning sisaldab endas ka klubi võimalust seda ühe aasta võtta pikendada. Prantslane oli lõppenud hooajal üheks punaste kuradite parimaks mängijaks, skoorides 13-l korral ning varustades kaaslasi 9 resultatiivse sööduga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds