Tiitlikaitsja näitas võimu, Southampton ja Watford põrusid.

Laupäeval leidis aset kuus Premier League´i kohtumist. Kohe esimeses mängus tuli platsile ka valitsev tiitlikaitsja Manchester City, kes kohtumises West Hamiga vastastele erilist sõnaõigust ei jätnud. Võidurõõmu said tunda ka Burnley, Tottenhami ja Birghtoni meeskonnad.

Manchester City ja West Hami kohtumine kujunes ootamatult ühepoolseks. Avavärava löömiseks läks võõrsil mänginud Cityl aega täpselt 25 minutit. Skoori tegi Gabriel Jesus ja sellega ka avapoolaeg lõppes. Teisel poolajal lõid sinised aga neli vastuseta väravat ning West Ham jäigi nulli peale. Kübaratriki tegi Raheem Sterling, ühe lisas penaltist ka Agüero.

Bournemouth kohtus koduväljakul uustulnuka Sheffield Unitediga. Avapoolaeg jäi 0:0 viiki. Kodumeeskond valdas küll rohkem palli, kuid ohtlikum pool oli hoopis Sheffield. 62-l minutil viis siiski kodupubliku rõõmuks väravaesises saginas Mepham Bournemouthi juhtima. Võiduks selleks aga ei piisanud – kaks minutit enne normaalaja lõppu vormistas Billy Sharp lõppskooriks 1:1.

Burnley ja Southamptoni vahelises kohtumises tehti samuti sotid selgeks just teisel poolajal. Peale väravateta avapoolaega tegi Burnley eest kahel korral skoori Ashley Barnes, kolmanda lisas veel meisterliku löögiga Gudmundsson. Lõppskooriks jäigi 3:0.

Crystal Palace ja Evertoni vahelises kohtumises väravaid ei löödud, kuid see-eest näidati hooaja esimest punast kaarti. Selle teenis peale teist kollast kaarti Schneiderlin. Kohtumises oli kindlalt parem meeskond Everton, kuid rünnakute lõpetamisel puudus vajalik kvaliteet.

Watford ja Brighton lõid kahe peale kokku kolm väravat. Ühe neist lõi õnnetul kombel Watfordi mängija omaväravasse. Brighton võitis kohtumise 3:0. Skoori tegid Andone ja Maupay.

Tottenhami ja Aston Villa mõõduvõtt algas väga intrigeerivalt. Eelmise hooaja madalamas divisijonis mänginud Aston Villa asus juba üheksandal minutil John Mcginni väravast 1:0 juhtima. Puhkepausile ka sellise skooriga suunduti.

Teine poolaeg kuulus juba Meistrite Liiga finalistile. Esmalt viigistas seisu Ndombele ning seejärel sahistas kahel korral võrku Harry Kane. Lõppskooriks 3:1 ning Tottenham pääses kerge ehmatusega.

Pühapäeval on kavas kolm matši. Leicester – Wolves, Newcastle – Arsenal ja õhtu naelaks Manchester United – Londoni Chelsea.