Tänaseni vaid võite tunnistanud Leicester sai koduväljakul West Hamilt suure kaotuse

Leicester City alustas hooaega kolme võiduga, kuid neljandas voorus tuli üllatuslikut vastu võtta 0:3 kaotus seni vaid ühe võidu kogunud West Hamilt.

Kodumeeskonna jaoks läksid hapuks juba 14. minutil, kui oma hooaja teise värava lõi Michail Antonio. 20 minutit hiljem suurendas West Hami eduseisu Pablo Fornals, kes sattus endalegi üllatuslikult väravavahiga silmitsi ja realiseeris pika spurdi kaitseliini taha. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödudki.

Teine poolaeg mängu erilist muutust ei toonud. Leicester valdas palli, kuid ei suutnud ohtlike olukordi luua. Hoopis West Ham suutis kontrarünnakust skoorida ja värava autoriks Jarrod Bowen.

Leicester sahistas küll kolmandal lisaminutil West Hami väravavõrku, kuid mängu sekkus VAR ja tulemuseks suluseis. Kohtumise lõppskoor Leicester 0:3 West Ham.

Samal ajal toimunud teises kohtumises võitis Southampton 2:0 West Bromi. Väravate autoriteks Djenepo ja Romeu.