Tammy Abrahami väravatähistus pakkus Chelsea fännidele nostalgialaksu

Viimases Premier League´i voorus alistas Londoni Chelsea linnarivaal Arsenali võõral väljakul 2:1.

Jorginho ja Tammy Abrahami väravatest, mis mõlemad leidsid aset matši viimase 10 minuti jooksul, piisas Arsenali alistamiseks, kelle eest suutis ühe värava lüüa Aubameyang. Selline tulemus tähendab, et uude aastasse läheb Chelsea Meistrite Liiga positsioonil ning edestab lähimat konkurenti Manchester Unitedit nelja punktiga.

Kuni päris matši viimase kolmandikuni tundus, et Chelsea ei suuda raskest olukorrast välja tulla, kuid 83. minutil lõi Tammy Abraham Chelsea juhtima. Kontrarünnaku värav oli Inglismaa koondislasele hooaja 12-s värav ning esimene, mille lõi kõrgliiga traditsioonilisele “suurele kuuikule”.

Peale palli väravasse panemist tähistas loomulikult seda ka Abraham ning fännidel ei jäänud märkamata, et ta tegi seda täpselt nagu kunagine klubi legend Didier Drogba. Elevandiluuranniku endine koondislane oli Arsenali vastu enda karjääris väga resultatiivne – 12 kohtumisega 13 väravat.

Drogba mängis Chelsea eest kokku 381 kohtumises ning lõi 164 väravat. Chelsea fännid loodavad, et peale Drogba väravate tähistamise kopeerimisele, suudab Abraham olla ka sama resultatiivne.