Šveits võitis Serbiat ja kindlustas edasipääsu, Brasiilia kaotas Kamerunile

Reedese mängupäevaga tõmmati joon alla jalgpalli MM-i alagrupiturniirile. Viimasena kindlustas edasipääsu Šveits, kes alistas 3:2 Serbia. Brasiilia kaotas samal ajal 0:1 Kamerunile, kuid võitis siiski alagrupi.

Šveits läks kohtumist Shaqiri väravast 1:0 juhtima, kuid leidis ennast peagi 1:2 kaotusseisust, kui Serbia eest skoorisid kümne minuti jooksul Mitrovic ja Vlahovic. Šveits suutis siiski enne poolajavilet Embolo väravast 2:2 viigistada.

Teise poolaja võiduvärava autoriks Šveitsi poolelt Nottinghami mängumees Remo Freuler, kes rammis sisse lähilöögi.

Brasiilia kaotas samal ajal 0:1 Kamerunile. Aafriklaste võiduvärava lõi Vincent Aboubakari teisel lisaminutil.

Alagrupi võitis Brasiilia, kes läheb kaheksandikfinaalis vastamisi Lõuna-Koreaga, Šveits hakkab veerandfinaalkoha eest heitlema Portugaliga.